1. FC Köln Maçları ve İstatistikleri
1. FC Köln, Bundesliga puan durumunda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyetle topladığı 7 puanla 12. sırada.
Sıradaki maç: 1. FC Köln - FC Schalke 04, 24 Ekim 2026 Cumartesi, 16:30.
Son sonuç: Eintracht Frankfurt 1 - 0 1. FC Köln (16 Ekim 2026).
Sıradaki Maç
1. FC Köln
16:3024 Ekim Cumartesi
FC
FC Schalke 04
Sezon İstatistikleri · Bundesliga
1. FC Köln bu sezon 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; averajı -3, maç başına puan ortalaması 1,17. İç sahada 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet (6 attı, 4 yedi); deplasmanda 0 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet (2 attı, 7 yedi).
| O | G | B | M | A | Y | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İç saha | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 |
| Deplasman | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 |
1. FC Köln Fikstürü
1. FC Köln Son Maç Sonuçları
Sıkça Sorulan Sorular
1. FC Köln maçı ne zaman?
Sıradaki maç 1. FC Köln - FC Schalke 04, 24 Ekim 2026 Cumartesi, 16:30 (Türkiye saati), Bundesliga.
1. FC Köln son maçı nasıl bitti?
Eintracht Frankfurt 1 - 0 1. FC Köln (Bundesliga, 16 Ekim 2026).
1. FC Köln puan durumunda kaçıncı?
Bundesliga tablosunda 7 puanla 12. sırada.
1. FC Köln son maçlarda nasıl?
Son 1 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.
1. FC Köln golleri için nasıl bildirim alırım?
Bu sayfanın üstündeki "Takip et" düğmesine basın ve tarayıcı bildirimlerini açın; maç başlangıcı, goller ve maç sonucu telefonunuza gelir.