Trendyol 1. Lig Puan Durumu

2026-27 sezonu · Türkiye · 1. Lig maç tahminleri · Tüm puan durumları

Süper Lig 1. Lig Türkiye Kupası Şampiyonlar Ligi Avrupa Ligi Konferans Ligi Premier Lig LaLiga Serie A Bundesliga Ligue 1 Eredivisie Portekiz Ligi Suudi Pro Lig

Trendyol 1. Lig puan durumunda 11 maç sonunda Kayserispor 26 puanla zirvede, Bursaspor 25 puanla (1 puan geride) ikinci sırada. Boluspor 1 puanla son sırada yer alıyor.

Sıradaki maç: Boluspor - Vanspor FK, 23 Ekim Cuma saat 20:00.

#TakımOGBMAYAvP
1Iğdır FK6501104+615
2Batman Petrolspor5401138+512
3Kayserispor5311126+610
4Bursaspor5311104+610
5Mardin 1969531152+310
6Sarıyer631298+110
7Keçiörengücü5230104+69
8Fatih Karagümrük623187+19
9Bandırmaspor6222114+78
10Sivasspor6150107+38
11Bodrum FK622265+18
12Pendikspor51316606
13Muğlaspor513167-16
14Antalyaspor62041114-36
15Manisa FK61239905
16Esenler Erokspor511359-44
17Vanspor FK6114411-74
18Ümraniyespor503235-23
19İstanbulspor502348-42
20Boluspor501429-71

1. Lig Fikstürü

1. Lig Maç Sonuçları

Sıkça Sorulan Sorular

Trendyol 1. Lig lideri kim?

Kayserispor, 11 maçta topladığı 26 puanla Trendyol 1. Lig puan durumunun zirvesinde.

Trendyol 1. Lig: küme düşme hattında hangi takımlar var?

Şu anda Pendikspor, Vanspor FK, İstanbulspor, Boluspor düşme hattında bulunuyor.

Trendyol 1. Lig: en çok gol atan takım hangisi?

Kayserispor 24 golle ligin en golcü takımı.

Trendyol 1. Lig: sıradaki maç ne zaman?

Boluspor - Vanspor FK, 23 Ekim 2026 Cuma, 20:00 (Türkiye saati).

Trendyol 1. Lig puan durumu ne zaman güncelleniyor?

Tablo her maçın ardından ve 15 dakikada bir yapılan otomatik veri güncellemesiyle yenilenir.